1 |
Kearney - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
10.57 |
1 |
Bellevue West - Class A - Metro Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
10.57 |
3 |
Pender - Class D - East Husker Conference - District D-3 Hosted by Hartington-Newcastle |
10.68 |
3 |
Lincoln Southwest - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
10.68 |
5 |
Stanton - Class C - East Husker Conference - District C-4 Hosted by Cedar Catholic |
10.70 |
1 |
Bellevue West - Class A - Metro Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
21.68 |
2 |
Stanton - Class C - East Husker Conference - District C-4 Hosted by Cedar Catholic |
21.85 |
3 |
Elkhorn South - Class A - Metro Conference - District A-2 Hosted by Papilion-La Vista |
21.91 |
4 |
Norris - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-3 Hosted by |
22.00 |
5 |
Kearney - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
22.02 |
1 |
Waverly - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-1 Hosted by Waverly |
48.52 |
2 |
Elkhorn North - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-2 Hosted by Fort Calhoun |
49.04 |
3 |
Lincoln Lutheran - Class C - Centennial Conference - District C-1 Hosted by Johnson County Central |
49.23 |
4 |
Waverly - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-1 Hosted by Waverly |
49.59 |
5 |
Wahoo - Class B - Trailblazer Conference - District B-2 Hosted by Fort Calhoun |
49.75 |
1 |
Gretna East - Class B - District B-1 Hosted by Waverly |
1:55.45 |
2 |
Norris - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-3 Hosted by |
1:56.30 |
3 |
Lincoln Christian - Class B - Centennial Conference - District B-3 Hosted by |
1:56.80 |
3 |
Fremont - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-1 Hosted by Gretna |
1:56.80 |
5 |
Lincoln Pius X - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
1:56.95 |
1 |
Fremont - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-1 Hosted by Gretna |
4:08.99 |
2 |
Millard West - Class A - Metro Conference - District A-2 Hosted by Papilion-La Vista |
4:14.38 |
3 |
Omaha Skutt Catholic - Class B - River Cities Conference - District B-1 Hosted by Waverly |
4:15.05 |
4 |
Norfolk - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
4:20.68 |
5 |
Gretna East - Class B - District B-1 Hosted by Waverly |
4:21.22 |
1 |
Fremont - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-1 Hosted by Gretna |
8:51.46 |
2 |
Norris - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-3 Hosted by |
9:16.64 |
3 |
Creighton Preparatory School - Class A - Metro Conference - District A-1 Hosted by Gretna |
9:18.95 |
4 |
Norfolk - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
9:23.30 |
5 |
Hastings - Class B - Independent - District B-5 Hosted by Aurora |
9:24.01 |
1 |
Lincoln East - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
14.53 |
2 |
Elkhorn - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-2 Hosted by Fort Calhoun |
14.73 |
3 |
Northwest - Class B - Central Conference - District B-5 Hosted by Aurora |
14.84 |
4 |
Papillion-La Vista South - Class A - Metro Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
14.90 |
5 |
Grand Island - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-1 Hosted by Gretna |
15.01 |
1 |
Papillion-La Vista - Class A - Metro Conference - District A-2 Hosted by Papilion-La Vista |
39.53 |
2 |
Papillion-La Vista South - Class A - Metro Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
39.92 |
3 |
Lincoln Southeast - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
39.93 |
4 |
Lincoln East - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
40.00 |
5 |
Elmwood-Murdock - Class C - East Central Nebraska Conference - District C-1 Hosted by Johnson County Central |
40.19 |
1 |
Norfolk - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
23-10.00 |
2 |
Lincoln Southwest - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
22-09.00 |
3 |
Lincoln Pius X - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
22-08.75 |
4 |
Aurora - Class B - Central Conference - District B-5 Hosted by Aurora |
22-06.75 |
5 |
Columbus - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-1 Hosted by Gretna |
22-03.50 |
1 |
Hastings - Class B - Independent - District B-5 Hosted by Aurora |
6-08.00 |
2 |
Boone Central - Class B - Mid-State Conference - District B-4 Hosted by Boone Central |
6-06.00 |
2 |
Hastings St. Cecilia - Class C - Centennial Conference - District C-7 Hosted by Sandy Creek |
6-06.00 |
2 |
Waverly - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-1 Hosted by Waverly |
6-06.00 |
5 |
Platteview - Class B - Trailblazer Conference - District B-1 Hosted by Waverly |
6-05.00 |
1 |
Elkhorn North - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-2 Hosted by Fort Calhoun |
66-03.00 |
2 |
Norris - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-3 Hosted by |
59-00.50 |
2 |
Battle Creek - Class C - Mid-State Conference - District C-5 Hosted by West Holt |
59-00.50 |
4 |
Omaha Central - Class A - Metro Conference - District A-2 Hosted by Papilion-La Vista |
57-11.00 |
5 |
Norfolk - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
55-08.25 |
1 |
Elkhorn North - Class B - Eastern Midlands Conference - District B-2 Hosted by Fort Calhoun |
186-04.00 |
2 |
Ainsworth - Class C - Southwest Conference - District C-5 Hosted by West Holt |
177-02.00 |
3 |
Battle Creek - Class C - Mid-State Conference - District C-5 Hosted by West Holt |
174-00.00 |
4 |
Norfolk - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-4 Hosted by Kearney |
173-11.00 |
5 |
Holdrege - Class B - Southwest Conference - District B-5 Hosted by Aurora |
170-01.00 |
1 |
Lincoln Pius X - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
49-08.00 |
2 |
Lincoln Southeast - Class A - Heartland Athletic Conference - District A-3 Hosted by Lincoln Southeast |
47-00.00 |
3 |
Millard West - Class A - Metro Conference - District A-2 Hosted by Papilion-La Vista |
46-02.00 |
4 |
Aurora - Class B - Central Conference - District B-5 Hosted by Aurora |
45-05.75 |
5 |
West Point-Beemer - Class B - East Husker Conference - District B-4 Hosted by Boone Central |
45-03.25 |
1 |
Fullerton - Class D - Goldenrod Conference - District D-5 Hosted by Fullerton |
15-00.00 |
2 |
Elkhorn South - Class A - Metro Conference - District A-2 Hosted by Papilion-La Vista |
14-03.00 |
2 |
Cozad - Class B - Southwest Conference - District B-6 Hosted by Ogallala |
14-03.00 |
4 |
Ainsworth - Class C - Southwest Conference - District C-5 Hosted by West Holt |
14-02.00 |
5 |
Northwest - Class B - Central Conference - District B-5 Hosted by Aurora |
14-00.00 |