|
Riverside
vs.
CAM
|
6:00 AM CT
|
Riverside High School
|
|
|
|
|
|
Ankeny Centennial
vs.
Des Moines Roosevelt
|
8:00 AM CT
|
Ankeny Centennial High School
|
|
Centennial Duals
|
|
|
|
Des Moines North
vs.
Colfax-Mingo
|
9:00 AM CT
|
Colfax-Mingo High School
|
|
|
|
|
|
|
9:00 AM CT
|
Colfax-Mingo High School |
|
Colfax-Mingo Tournament
|
|
|
|
|
9:00 AM CT
|
Maquoketa High School |
1st - 259.5
|
Maquoketa Invitational
|
|
|
|
TBD
vs.
TBD
|
9:00 AM CT
|
Ogden High School
|
|
Tournament
|
|
|
|
|
9:00 AM CT
|
Ogden High School |
|
Ogden Duals
|
|
|
|
|
9:00 AM CT
|
Union High School Union High School |
|
JV Tournament
|
|
|
|
Cedar Rapids Kennedy
vs.
Alburnett
|
9:00 AM CT
|
Western Dubuque High School
|
60-18
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
|
9:30 AM CT
|
Jackson County Central High School |
|
JCC Invitational
|
|
|
|
|
9:30 AM CT
|
Mid-America Center Mid-America Center |
|
CB Wrestling Classic
|
|
|
|
|
9:30 AM CT
|
South Tama High School |
|
South Tama Varsity Invitational
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Akron Westfield School |
|
AW Invite
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Central Springs High School |
|
Central Springs Invitational
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Grinnell Community Senior High School |
|
Grinnell Tournament
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Johnston High School |
|
Frank Baltzley Invitational
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Johnston High School |
|
Johnson Tournament
|
|
|
|
Nevada
vs.
Knoxville
|
10:00 AM CT
|
Knoxville High School
|
|
Wrestling Tournament
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Lenox Jr/Sr High School High School Gym |
|
Lenox Invitational
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Mid-America Center |
|
Wrestling Tournament
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Mount Vernon High School |
1st - 217
|
Invitational
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
North Cedar Jr / Sr High School HS Gym |
1st - 11
|
North Cedar Invite
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Oelwein High School |
|
Oelwein Tournament
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Riverside High School |
|
Riverside CSD Invitational
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Saydel High School |
|
Wrestling Tournament
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
South Winneshiek High School |
|
South Winn Invite
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Tri County High School |
|
Varsity
|
|
|
|
|
10:00 AM CT
|
Western Dubuque High School |
1st - 10
|
Western Dubuque Duals
|
|
|
|
Western Dubuque
vs.
Caledonia
|
10:00 AM CT
|
Western Dubuque High School
|
38-33
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
Cedar Rapids Kennedy
vs.
Caledonia
|
10:00 AM CT
|
Western Dubuque High School
|
48-24
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
|
10:30 AM CT
|
Emmetsburg High School |
1st - 216.5
|
Bob Roethler Invite
|
|
|
|
|
10:30 AM CT
|
Sibley-Ocheyedan High School |
1st - 246
|
Sibley-Ocheyedan Wrestling Invitational
|
|
|
|
Western Dubuque
vs.
Waterloo East
|
11:00 AM CT
|
Western Dubuque High School
|
59-21
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
Cedar Rapids Kennedy
vs.
Central DeWitt
|
12:00 PM CT
|
Western Dubuque High School
|
47-36
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
Western Dubuque
vs.
Dakota
|
1:00 PM CT
|
Western Dubuque High School
|
54-27
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
Cedar Rapids Kennedy
vs.
Dubuque Senior
|
1:00 PM CT
|
Western Dubuque High School
|
60-12
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
Cedar Rapids Kennedy
vs.
Williamsburg
|
2:00 PM CT
|
Western Dubuque High School
|
71-6
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
Western Dubuque
vs.
Pleasant Valley
|
3:00 PM CT
|
Western Dubuque High School
|
45-24
|
Bobcat Duals
|
|
|
|
Western Dubuque
vs.
Central DeWitt
|
5:00 PM CT
|
Western Dubuque High School
|
54-22
|
Bobcat Duals
|
|
|