|
ADM
vs.
Southeast Warren
|
12:00 AM CT
|
|
14-1
|
|
|
|
|
Akron-Westfield
vs.
MVAOCOU
|
12:00 AM CT
|
|
7-1
|
|
|
|
|
Akron-Westfield
vs.
Sheldon
|
12:00 AM CT
|
|
9-2
|
|
|
|
|
Bondurant-Farrar
vs.
Van Meter
|
12:00 AM CT
|
|
8-3
|
|
|
|
|
Burlington Notre Dame
vs.
Louisa-Muscatine
|
12:00 AM CT
|
|
7-5
|
|
|
|
|
Burlington Notre Dame
vs.
Fort Madison
|
12:00 AM CT
|
|
18-4
|
|
|
|
|
Central Springs
vs.
Turkey Valley
|
12:00 AM CT
|
|
10-6
|
|
|
|
|
Clayton Ridge
vs.
North Linn
|
12:00 AM CT
|
|
5-3
|
|
|
|
|
Colfax-Mingo
vs.
Twin Cedars
|
12:00 AM CT
|
|
13-3
|
|
|
|
|
Colo-Nesco
vs.
HLV
|
12:00 AM CT
|
|
7-2
|
|
|
|
|
Colo-Nesco
vs.
South Tama
|
12:00 AM CT
|
|
14-4
|
|
|
|
|
Danville
vs.
Keokuk
|
12:00 AM CT
|
|
8-4
|
|
|
|
|
Danville
vs.
Hillcrest Academy
|
12:00 AM CT
|
|
13-2
|
|
|
|
|
Des Moines Christian
vs.
Southeast Warren
|
12:00 AM CT
|
|
13-2
|
|
|
|
|
Don Bosco
vs.
Turkey Valley
|
12:00 AM CT
|
|
5-0
|
|
|
|
|
Don Bosco
vs.
North Fayette Valley
|
12:00 AM CT
|
|
7-3
|
|
|
|
|
Earlham
vs.
ACGC
|
12:00 AM CT
|
|
11-4
|
|
|
|
|
Earlham
vs.
Ogden
|
12:00 AM CT
|
|
12-8
|
|
|
|
|
East Marshall
vs.
Moulton-Udell
|
12:00 AM CT
|
|
13-1
|
|
|
|
|
Estherville Lincoln Central
vs.
Hartley-Melvin-Sanborn
|
12:00 AM CT
|
|
4-3
|
|
|
|
|
Gladbrook-Reinbeck
vs.
Waukon
|
12:00 AM CT
|
|
9-2
|
|
|
|
|
Hampton-Dumont-CAL
vs.
North Butler
|
12:00 AM CT
|
|
8-5
|
|
|
|
|
ACGC
vs.
Southeast Webster
|
12:00 AM CT
|
|
5-4
|
|
|
|
|
Hartley-Melvin-Sanborn
vs.
Humboldt
|
12:00 AM CT
|
|
13-1
|
|
|
|
|
Hillcrest Academy
vs.
Keokuk
|
12:00 AM CT
|
|
12-7
|
|
|
|
|
Lake Mills
vs.
Mount Pleasant
|
12:00 AM CT
|
|
8-1
|
|
|
|
|
Moravia
vs.
Van Buren County
|
12:00 AM CT
|
|
10-0
|
|
|
|
|
Moravia
vs.
New London
|
12:00 AM CT
|
|
5-1
|
|
|
|
|
New London
vs.
Pekin
|
12:00 AM CT
|
|
3-2
|
|
|
|
|
North Linn
vs.
Starmont
|
12:00 AM CT
|
|
2-0
|
|
|
|
|
Ogden
vs.
Southeast Webster
|
12:00 AM CT
|
|
17-7
|
|
|
|
|
Wapello
vs.
West Burlington
|
12:00 AM CT
|
|
8-3
|
|
|
|
|
Eddyville-Blakesburg-Fremont
vs.
Pleasantville
|
12:00 AM CT
|
|
6-4
|
|
|
|
|
Gladbrook-Reinbeck
vs.
Pleasant Valley
|
12:00 AM CT
|
|
11-0
|
|
|
|
|
Harlan Community
vs.
Lawton-Bronson
|
12:00 AM CT
|
|
8-4
|
|
|
|
|
Harris-Lake Park
vs.
Newell-Fonda
|
12:00 AM CT
|
|
8-7
|
|
|
|
|
Hinton
vs.
MVAOCOU
|
12:00 AM CT
|
|
5-4
|
|
|
|
|
Lake Mills
vs.
Union Community
|
12:00 AM CT
|
|
9-3
|
|
|
|
|
Gehlen Catholic
vs.
Remsen St. Mary's
|
12:00 AM CT
|
|
6-5
|
|
|
|
|
North Sentral Kossuth
vs.
Spalding Catholic
|
12:00 AM CT
|
|
5-4
|
|
|
|
|
Pekin
vs.
Van Buren County
|
12:00 AM CT
|
|
13-3
|
|
|
|
|
Pleasantville
vs.
Twin Cedars
|
12:00 AM CT
|
|
4-2
|
|
|
|
|
Easton Valley
vs.
West Liberty
|
12:00 AM CT
|
|
8-0
|
|
|
|
|
Easton Valley
vs.
West Burlington
|
12:00 AM CT
|
|
11-0
|
|
|
|
|
Essex
vs.
Shenandoah
|
12:00 AM CT
|
|
7-3
|
|
|
|
|
GMG
vs.
HLV
|
12:00 AM CT
|
|
4-3
|
|
|
|
|
GMG
vs.
South Tama
|
12:00 AM CT
|
|
8-1
|
|
|
|
|
Harris-Lake Park
vs.
Sibley-Ocheyedan
|
12:00 AM CT
|
|
15-0
|
|
|
|
|
Hinton
vs.
Sheldon
|
12:00 AM CT
|
|
4-2
|
|
|
|
|
Laurens-Marathon
vs.
Newell-Fonda
|
12:00 AM CT
|
|
8-5
|
|
|
|
|
Laurens-Marathon
vs.
Sibley-Ocheyedan
|
12:00 AM CT
|
|
10-9
|
|
|
|
|
LeMars
vs.
St. Albert
|
12:00 AM CT
|
|
4-3
|
|
|
|
|
Lisbon
vs.
North Cedar
|
12:00 AM CT
|
|
2-1
|
|
|
|
|
Northeast
vs.
Starmont
|
12:00 AM CT
|
|
15-3
|
|
|
|
|
Saydel
vs.
Van Meter
|
12:00 AM CT
|
|
21-4
|
|
|
|