|
Clear Creek Amana
vs.
Carlisle
|
12:00 AM CT
|
Clear Creek Elementary School
|
5-3
|
Clear Creek Amana Tourney - TBA
|
|
|
|
Des Moines Roosevelt
vs.
Van Meter
|
5:30 AM CT
|
Roosevelt High School
|
|
|
|
|
|
North Cedar
vs.
Bellevue
|
7:00 AM CT
|
Lowden Memorial Park
|
5-2
|
|
|
|
|
East Marshall
vs.
Don Bosco
|
9:00 AM CT
|
Don Bosco High School
|
|
|
|
|
|
Jesup
vs.
Waterloo West
|
9:00 AM CT
|
Don Bosco High School
|
5-2
|
Don Bosco Tournament
|
|
|
|
Don Bosco
vs.
East Buchanan
|
9:00 AM CT
|
Don Bosco High School
|
7-5
|
Don Bosco Tournament
|
|
|
|
Clarksville
vs.
Cedar Falls
|
9:00 AM CT
|
Don Bosco High School
|
4-3
|
Don Bosco Tournament
|
|
|
|
Dubuque Hempstead
vs.
Bettendorf
|
9:00 AM CT
|
Jefferson Softball Field
|
4-1
|
Jefferson Tournament
|
|
|
|
West Branch
vs.
Fairfield
|
10:00 AM CT
|
Clear Creek Elementary School
|
6-4
|
Clear Creek Amana Tournament
|
|
|
|
Solon
vs.
Central DeWitt
|
10:00 AM CT
|
Solon Recreation and Nature Area
|
5-4
|
Solon Round Robin Tournament
|
|
|
|
Dubuque Hempstead
vs.
Ottumwa
|
10:45 AM CT
|
Jefferson Softball Field
|
7-4
|
Jefferson Tournament
|
|
|
|
Xavier
vs.
Fort Madison
|
11:00 AM CT
|
Alburnett Martin Complex
|
3-1
|
|
|
|
|
Pleasant Valley
vs.
Durant
|
11:00 AM CT
|
Alburnett Martin Complex
|
13-0
|
Linn-Mar Tournament
|
|
|
|
Wahlert Catholic
vs.
Janesville
|
11:00 AM CT
|
Don Bosco High School
|
12-0
|
Don Bosco Tournament
|
|
|
|
Columbus Catholic
vs.
East Buchanan
|
11:00 AM CT
|
Don Bosco High School
|
7-0
|
Don Bosco Invite - FORFEIT
|
|
|
|
Kee
vs.
Cedar Falls
|
11:00 AM CT
|
Don Bosco High School
|
4-3
|
|
|
|
|
Northeast
vs.
Center Point-Urbana
|
11:00 AM CT
|
Linn-Mar High School
|
12-2
|
Linn-Mar/Alburnett
|
|
|
|
Center Point-Urbana
vs.
Dallas Center-Grimes
|
11:00 AM CT
|
Oak Ridge Middle School
|
5-3
|
Linn-Mar/Alburnett Tournament
|
|
|
|
Regina Catholic
vs.
Fairfield
|
11:45 AM CT
|
Clear Creek Elementary School
|
7-1
|
Clear Creek Amana Tournament
|
|
|
|
LeMars
vs.
Denison-Schleswig
|
12:00 PM
|
|
14-2
|
Spencer Invite -Pederson 4
|
|
|
|
Akron-Westfield
vs.
River Valley
|
12:00 PM
|
|
5-0
|
Hubbard Park
|
|
|
|
Fort Dodge
vs.
Waverly-Shell Rock
|
12:00 PM CT
|
Alburnett Martin Complex
|
12-0
|
|
|
|
|
Ankeny Centennial
vs.
Estherville Lincoln Central
|
12:00 PM CT
|
Ankeny Centennial High School
|
|
Softball Prange Classic
|
|
|
|
Ankeny
vs.
Ballard
|
12:00 PM CT
|
Ankeny High School
|
9-4
|
|
|
|
|
Keokuk
vs.
Central DeWitt
|
12:00 PM CT
|
Solon Recreation and Nature Area
|
7-6
|
|
|
|
|
Sheldon
vs.
Spencer
|
12:00 PM CT
|
Spencer Senior High School
|
8-4
|
Spencer Tournament
|
|
|
|
Boyden-Hull/Rock Valley
vs.
MOC-Floyd Valley
|
12:00 PM CT
|
Spencer Senior High School
|
6-4
|
Spencer Tournament
|
|
|
|
Bettendorf
vs.
Ottumwa
|
12:30 PM CT
|
Jefferson Softball Field
|
4-3
|
Jefferson Tournament
|
|
|
|
Alburnett
vs.
North Scott
|
12:45 PM CT
|
Alburnett Martin Complex
|
22-0
|
LM/Alb Invitational
|
|
|
|
Linn-Mar
vs.
Mid-Prairie
|
12:45 PM CT
|
Oak Ridge Middle School
|
4-1
|
Linn-Mar/Alburnett Tournament
|
|
|
|
Mount Vernon
vs.
Muscatine
|
12:45 PM CT
|
Oak Ridge Middle School
|
2-0
|
Linn-Mar Tournament
|
|
|
|
Fort Dodge
vs.
North Scott
|
1:00 PM CT
|
Alburnett Martin Complex
|
11-0
|
|
|
|
|
Denver
vs.
Wapsie Valley
|
1:00 PM CT
|
Denver Athletic Complex
|
10-5
|
From 6/7: Delayed game in top of 5. WV up 5-1
|
|
|
|
West Liberty
vs.
Wahlert Catholic
|
1:00 PM CT
|
Don Bosco High School
|
10-4
|
Don Bosco Tourney
|
|
|
|
Clarksville
vs.
Kee
|
1:00 PM CT
|
Don Bosco High School
|
12-0
|
Don Bosco Tournament
|
|
|
|
Waterloo West
vs.
Hudson
|
1:00 PM CT
|
Don Bosco High School / Gilbertville
|
12-1
|
Don Bosco Classic / Game 1
|
|
|
|
Dallas Center-Grimes
vs.
Iowa City High
|
1:00 PM CT
|
Oak Ridge Middle School
|
12-2
|
LINN-MAR Tournament
|
|
|
|
Clear Creek Amana
vs.
West Branch
|
1:30 PM CT
|
Clear Creek Elementary School
|
13-0
|
CCA Invite
|
|
|
|
Marshalltown
vs.
BCLUW
|
1:30 PM CT
|
Marshalltown Community College
|
4-2
|
Bobcat Classic
|
|
|
|
Assumption
vs.
Lisbon
|
1:30 PM CT
|
Marshalltown Community College
|
7-2
|
|
|
|
|
Boyden-Hull/Rock Valley
vs.
Denison-Schleswig
|
2:00 PM
|
|
5-1
|
Spencer Tournament
|
|
|
|
Lawton-Bronson
vs.
Akron-Westfield
|
2:00 PM
|
|
15-0
|
Sioux City Summer Classic @ Historic Hubbard Park
|
|
|
|
Dunkerton
vs.
Collins-Maxwell
|
2:00 PM CT
|
Dunkerton High School
|
14-0
|
JV at 2:00 followed by Varsity
|
|
|
|
New London
vs.
Hillcrest Academy
|
2:00 PM CT
|
New London Jr-Sr High School
|
7-6
|
*Rescheduled from 6/10
|
|
|
|
Glenwood
vs.
Saydel
|
2:00 PM CT
|
Roland - Hennessy Diamonds
|
|
|
|
|
|
Solon
vs.
Keokuk
|
2:00 PM CT
|
Solon Recreation and Nature Area
|
14-4
|
Solon Round Robin Tournament
|
|
|
|
LeMars
vs.
MOC-Floyd Valley
|
2:00 PM CT
|
Spencer Senior High School
|
3-0
|
Spencer Invite- Pederson 3
|
|
|
|
Newell-Fonda
vs.
Sheldon
|
2:00 PM CT
|
Spencer Senior High School
|
8-3
|
|
|
|
|
Louisa-Muscatine
vs.
Davenport West
|
2:15 PM CT
|
Jefferson Softball Field
|
5-4
|
Jefferson Tournament
|
|
|
|
Pleasant Valley
vs.
Fort Madison
|
2:20 PM CT
|
Alburnett Martin Complex
|
7-3
|
Linn-Mar Tournament
|
|
|
|
Xavier
vs.
Durant
|
2:30 PM CT
|
Alburnett Martin Complex
|
4-2
|
|
|
|
|
Northeast
vs.
Iowa City High
|
2:30 PM CT
|
Linn-Mar High School
|
13-9
|
|
|
|
|
Ballard
vs.
Estherville Lincoln Central
|
3:00 PM CT
|
Ankeny High School
|
11-1
|
|
|
|
|
Columbus Catholic
vs.
Don Bosco
|
3:00 PM CT
|
Don Bosco High School
|
7-0
|
Don Bosco Invite (V only; 2 games w/ opponents tbd) - FORFEIT
|
|
|
|
West Liberty
vs.
Janesville
|
3:00 PM CT
|
Don Bosco High School
|
11-0
|
Don Bosco Tourney
|
|
|
|
Jesup
vs.
Hudson
|
3:00 PM CT
|
Don Bosco High School / Gilbertville
|
10-9
|
Don Bosco Classic / Game 2
|
|
|
|
Mount Vernon
vs.
Mid-Prairie
|
3:00 PM CT
|
Excelsior Middle School
|
10-2
|
|
|
|
|
AGWSR
vs.
Glenwood
|
3:00 PM CT
|
Roland - Hennessy Diamonds
|
3-2
|
varsity
|
|
|
|
Regina Catholic
vs.
Williamsburg
|
3:15 PM CT
|
Clear Creek Amana High School
|
8-3
|
|
|
|
|
BCLUW
vs.
Colfax-Mingo
|
3:15 PM CT
|
Marshalltown Community College
|
7-2
|
Marshalltown Tournament (Varsity Only) Field 1
|
|
|
|
Assumption
vs.
Bondurant-Farrar
|
3:15 PM CT
|
Marshalltown Community College
|
4-3
|
|
|
|
|
Sumner-Fredericksburg
vs.
South Winneshiek
|
3:30 PM CT
|
Sumner-Fredericksburg HS
|
11-0
|
JV 3:30 Varsity 5:00
|
|
|
|
Ankeny
vs.
Davis County
|
4:00 PM CT
|
Ankeny High School
|
9-0
|
Ankeny Prange Softball Classic
|
|
|
|
Council Bluffs Jefferson
vs.
Sioux City North
|
4:00 PM CT
|
Gale Wickersham Athletic Complex
|
4-2
|
finish game 2 bottom 4th scn 3 tj 2
|
|
|
|
Louisa-Muscatine
vs.
Benton
|
4:00 PM CT
|
Jefferson Softball Field
|
12-1
|
Jefferson Tournament
|
|
|
|
Saydel
vs.
Ogden
|
4:00 PM CT
|
Roland - Hennessy Diamonds
|
8-4
|
|
|
|
|
Western Christian
vs.
West Monona
|
4:00 PM CT
|
Scheels Park, Riverside Park
|
12-0
|
|
|
|
|
Spencer
vs.
Newell-Fonda
|
4:00 PM CT
|
Spencer Senior High School
|
8-1
|
|
|
|
|
West Sioux
vs.
Woodbury Central
|
4:00 PM CT
|
West Sioux High School
|
9-8
|
|
|
|
|
Waverly-Shell Rock
vs.
Alburnett
|
4:15 PM CT
|
Alburnett Martin Complex
|
12-0
|
|
|
|
|
Linn-Mar
vs.
Muscatine
|
4:15 PM CT
|
Oak Ridge Middle School
|
11-4
|
Linn-Mar/Alburnett Tournament
|
|
|
|
Trinity Christian
vs.
South O'Brien
|
4:30 PM CT
|
Trinity Christian High School
|
13-10
|
Senior Night
|
|
|
|
Anamosa
vs.
Clinton
|
5:00 PM CT
|
Anamosa Middle School
|
13-1
|
|
|
|
|
Central City
vs.
MFL MarMac
|
5:00 PM CT
|
Central City High School
|
10-0
|
|
|
|
|
Williamsburg
vs.
Carlisle
|
5:00 PM CT
|
Clear Creek Elementary School
|
5-4
|
|
|
|
|
Union Community
vs.
Vinton-Shellsburg
|
5:00 PM CT
|
La Porte City Elementary School La Porte City Elementary School
|
12-2
|
JV / V
|
|
|
|
Colfax-Mingo
vs.
Bondurant-Farrar
|
5:00 PM CT
|
Marshalltown Community College
|
5-0
|
Marshalltown Tournament (Varsity Only) (Field 2)
|
|
|
|
Marshalltown
vs.
Lisbon
|
5:00 PM CT
|
Marshalltown Community College
|
12-0
|
|
|
|
|
Des Moines North
vs.
Des Moines Lincoln
|
5:00 PM CT
|
North High School
|
15-1
|
Game 1 of DH
|
|
|
|
North Linn
vs.
Prairie
|
5:00 PM CT
|
North Linn High School
|
7-1
|
JV/Varsity JV Starts at 5 PM, Varsity plays after JV
|
|
|
|
North Tama
vs.
Colo-Nesco
|
5:00 PM CT
|
North Tama Athletic Complex
|
14-1
|
V 5, JV Follows
|
|
|
|
Bedford
vs.
Wayne
|
5:30 PM CT
|
Bedford Softball/Baseball Complex
|
12-0
|
|
|
|
|
CAM
vs.
Glidden-Ralston
|
5:30 PM CT
|
CAM High School
|
7-2
|
|
|
|
|
Boyer Valley
vs.
West Harrison
|
5:30 PM CT
|
Dow City
|
16-6
|
|
|
|
|
Griswold
vs.
Stanton
|
5:30 PM CT
|
Essex Junior-Senior High School
|
10-0
|
Conference Tournament
|
|
|
|
Van Buren County
vs.
Centerville
|
5:30 PM CT
|
Lakeview Sports Complex
|
|
|
|
|
|
South Central Calhoun
vs.
Southeast Valley
|
5:30 PM CT
|
Lytton Baseball/Softball Complex
|
13-2
|
|
|
|
|
South Central Calhoun
vs.
Southeast Valley
|
5:30 PM CT
|
Lytton Baseball/Softball Complex
|
|
|
|
|
|
MMCRU
vs.
Hartley-Melvin-Sanborn
|
5:30 PM CT
|
MMCRU High School
|
2-1
|
|
|
|
|
New London
vs.
Highland
|
5:30 PM CT
|
New London Jr-Sr High School
|
10-0
|
|
|
|
|
Norwalk
vs.
Grinnell
|
5:30 PM CT
|
Norwalk High School
|
5-3
|
|
|
|
|
Pella Christian
vs.
Newton
|
5:30 PM CT
|
Pella Christian High School
|
10-6
|
Cancer awareness night
|
|
|
|
Oelwein
vs.
Postville
|
5:30 PM CT
|
Postville High School
|
16-6
|
|
|
|
|
Oelwein
vs.
Postville
|
5:30 PM CT
|
Postville High School
|
14-0
|
|
|
|
|
Des Moines Roosevelt
vs.
Van Meter
|
5:30 PM CT
|
Roosevelt High School
|
|
|
|
|
|
Sioux City North
vs.
Council Bluffs Jefferson
|
5:30 PM CT
|
Sioux City North - Leeds Elementary
|
3-2
|
|
|
|
|
Sioux City West
vs.
Sergeant Bluff-Luton
|
5:30 PM CT
|
Sioux City West High School
|
14-1
|
|
|
|
|
Southwest Valley
vs.
Lenox
|
5:30 PM CT
|
Southwest Valley Tennis Courts Southwest Valley Softball Field
|
4-3
|
Varsity
|
|
|
|
Tri-Center
vs.
Audubon
|
5:30 PM CT
|
Tri-Center High School
|
5-0
|
|
|
|
|
Holy Trinity Catholic
vs.
Hillcrest Academy
|
5:30 PM CT
|
West Point South Park
|
12-5
|
|
|
|
|
Whiting
vs.
Ar-We-Va
|
5:30 PM CT
|
Whiting Senior High School
|
8-7
|
|
|
|
|
Woodbine
vs.
Coon Rapids-Bayard
|
5:30 PM CT
|
Woodbine High School
|
4-0
|
|
|
|
|
Benton
vs.
Davenport West
|
5:45 PM CT
|
Jefferson Softball Field
|
9-5
|
|
|
|
|
Western Christian
vs.
Kingsley-Pierson
|
6:00 PM
|
|
9-5
|
|
|
|
|
Belle Plaine
vs.
English Valleys
|
6:00 PM CT
|
Belle Plaine High School
|
3-2
|
|
|
|
|
Belmond-Klemme
vs.
North Iowa
|
6:00 PM CT
|
Belmond-Klemme High School
|
11-0
|
|
|
|
|
Bishop Garrigan
vs.
North Union
|
6:00 PM CT
|
Bishop Garrigan High School
|
10-0
|
V/JV
|
|
|
|
Rockford
vs.
Central Springs
|
6:00 PM CT
|
Central Springs High School
|
20-3
|
|
|
|
|
Keota
vs.
Iowa Valley
|
6:00 PM CT
|
Keota High School
|
16-0
|
|
|
|
|
Lake Mills
vs.
Garner Hayfield Ventura
|
6:00 PM CT
|
Lake Mills Sports Complex
|
6-1
|
|
|
|
|
Lynnville-Sully
vs.
BGM
|
6:00 PM CT
|
Lynnville-Sully High School
|
7-3
|
Senior Night
|
|
|
|
Montezuma
vs.
North Mahaska
|
6:00 PM CT
|
Montezuma High School
|
2-1
|
No JV game tonight. Varsity ONLY.
|
|
|
|
Newman Catholic
vs.
Northwood-Kensett
|
6:00 PM CT
|
Newman Catholic High School
|
15-0
|
|
|
|
|
Nodaway Valley
vs.
Mount Ayr
|
6:00 PM CT
|
Nodaway Valley High School
|
10-0
|
Senior Night
|
|
|
|
Riverside
vs.
Logan-Magnolia
|
6:00 PM CT
|
Riverside High School
|
15-3
|
|
|
|
|
Saint Ansgar
vs.
West Fork
|
6:00 PM CT
|
St. Ansgar High School
|
4-3
|
Conference Game/Senior Night
|
|
|
|
Tri-County
vs.
Sigourney
|
6:00 PM CT
|
Tri-County Community School
|
9-0
|
Conference
|
|
|
|
West Hancock
vs.
Forest City
|
6:00 PM CT
|
West Hancock High School
|
14-13
|
|
|
|
|
Marion
vs.
Dubuque Senior
|
6:30 PM CT
|
Marion High School
|
7-6
|
JV First to Begin at 5:00/Senior Night
|
|
|
|
ACGC
vs.
Woodward-Granger
|
7:00 PM CT
|
AC/GC High School
|
8-7
|
JV @ 5:30
|
|
|
|
Alta-Aurelia
vs.
GTRA
|
7:00 PM CT
|
Alta-Aurelia High School
|
6-4
|
|
|
|
|
Anamosa
vs.
Clinton
|
7:00 PM CT
|
Anamosa Middle School
|
12-0
|
|
|
|
|
Ballard
vs.
Davis County
|
7:00 PM CT
|
Ankeny High School
|
7-6
|
Ankeny Prange Softball Classic
|
|
|
|
Beckman Catholic
vs.
Cascade
|
7:00 PM CT
|
Beckman Catholic High School
|
11-8
|
JV at 5:30 with Varsity to follow
|
|
|
|
Calamus-Wheatland
vs.
Lone Tree
|
7:00 PM CT
|
Calamus-Wheatland Elementary
|
12-5
|
|
|
|
|
Cardinal
vs.
Mediapolis
|
7:00 PM CT
|
Cardinal High School
|
12-2
|
|
|
|
|
Earlham
vs.
Des Moines Christian
|
7:00 PM CT
|
Earlham High School
|
6-3
|
|
|
|
|
Boone
vs.
Carroll
|
7:00 PM CT
|
Gary Creasman Field
|
8-7
|
|
|
|
|
Hinton
vs.
Remsen St. Mary's
|
7:00 PM CT
|
Hinton High School
|
5-4
|
|
|
|
|
Van Buren County
vs.
Centerville
|
7:00 PM CT
|
Lakeview Sports Complex
|
|
|
|
|
|
Melcher-Dallas
vs.
Murray
|
7:00 PM CT
|
Melcher-Dallas Sports Complex Softball Field
|
|
|
|
|
|
Murray
vs.
Melcher-Dallas
|
7:00 PM CT
|
Murray High School
|
13-3
|
|
|
|
|
North Fayette Valley
vs.
Decorah
|
7:00 PM CT
|
North Fayette Valley High School
|
15-2
|
|
|
|
|
Des Moines North
vs.
Des Moines Lincoln
|
7:00 PM CT
|
North High School
|
13-0
|
Game 2 of DH
|
|
|
|
Perry
vs.
Madrid
|
7:00 PM CT
|
Perry Athletic Complex
|
6-2
|
|
|
|
|
Pocahontas Area
vs.
Emmetsburg
|
7:00 PM CT
|
Pocahontas Area Athletic Complex
|
13-11
|
|
|
|
|
Postville
vs.
Oelwein
|
7:00 PM CT
|
Postville High School
|
|
|
|
|
|
Roland-Story
vs.
Glenwood
|
7:00 PM CT
|
Roland - Hennessy Diamonds
|
8-0
|
Norsemen Classic
|
|
|
|
Sibley-Ocheyedan
vs.
Okoboji
|
7:00 PM CT
|
Sibley-Ocheyedan Softball Field
|
10-0
|
|
|
|
|
Sioux City North
vs.
Council Bluffs Jefferson
|
7:00 PM CT
|
Sioux City North - Leeds Elementary
|
8-7
|
|
|
|
|
South Hardin
vs.
West Marshall
|
7:00 PM CT
|
South Hardin High School
|
7-2
|
Varsity
|
|
|
|
Springville
vs.
West Central
|
7:00 PM CT
|
Springville Binley Field
|
13-2
|
|
|
|
|
Midland
vs.
Maquoketa
|
7:00 PM CT
|
Wyoming Fairgrounds
|
7-3
|
Senior night between games
|
|
|
|
Johnston
vs.
North Polk
|
7:15 PM CT
|
North Polk High School
|
13-1
|
|
|
|
|
Waukee
vs.
Winterset
|
7:15 PM CT
|
Winterset High School
|
6-5
|
|
|
|
|
ADM
vs.
Knoxville
|
7:30 PM CT
|
ADM High School
|
2-1
|
|
|
|
|
AHSTW
vs.
IKM-Manning
|
7:30 PM CT
|
AHSTW Community School
|
10-0
|
Senior Night
|
|
|
|
Central Decatur
vs.
Southeast Warren
|
7:30 PM CT
|
Central Decatur High School
|
|
PPD
|
|
|
|
Central Springs
vs.
Rockford
|
7:30 PM CT
|
Central Springs High School
|
12-0
|
|
|
|
|
Charles City
vs.
Crestwood
|
7:30 PM CT
|
Charles City High School
|
4-3
|
|
|
|
|
East Union
vs.
Martensdale-St Marys
|
7:30 PM CT
|
East Union Community School Softball Field
|
13-1
|
|
|
|
|
St. Edmond
vs.
Clear Lake
|
7:30 PM CT
|
Harlan Rogers Sports Complex
|
6-1
|
|
|
|
|
Humboldt
vs.
Hampton-Dumont-CAL
|
7:30 PM CT
|
Humboldt High School
|
12-2
|
|
|
|
|
Iowa Falls-Alden
vs.
Clarion-Goldfield-Dows
|
7:30 PM CT
|
Iowa Falls-Alden High School
|
10-0
|
JV/Varsity
|
|
|
|
Mormon Trail
vs.
Twin Cedars
|
7:30 PM CT
|
Mormon Trail Elementary School
|
7-0
|
V only following baseball - FORFEIT
|
|
|
|
Grand View Christian
vs.
Nevada
|
7:30 PM CT
|
Nevada High School
|
7-4
|
Senior Night
|
|
|
|
Norwalk
vs.
Grinnell
|
7:30 PM CT
|
Norwalk High School
|
9-0
|
|
|
|
|
Pella Christian
vs.
Newton
|
7:30 PM CT
|
Pella Christian High School
|
5-4
|
|
|
|
|
Bishop Heelan
vs.
Sioux Center
|
7:30 PM CT
|
Scheels Park, Riverside Park
|
3-0
|
|
|
|
|
Sioux City West
vs.
Sergeant Bluff-Luton
|
7:30 PM CT
|
Sioux City West High School
|
14-4
|
|
|
|
|
Treynor
vs.
Missouri Valley
|
7:30 PM CT
|
Treynor Community School
|
5-1
|
Senior Night
|
|
|
|
Waukon
vs.
New Hampton
|
7:30 PM CT
|
Waukon High School
|
10-9
|
|
|
|
|
Webster City
vs.
Algona
|
7:30 PM CT
|
Webster City High School
|
11-1
|
|
|
|