|
Albia
vs.
Clarke
|
12:00 AM CT
|
|
3-2
|
|
|
|
|
Akron-Westfield
vs.
Cherokee Washington
|
12:00 AM CT
|
|
14-0
|
|
|
|
|
Ankeny
vs.
Creston
|
12:00 AM CT
|
|
11-0
|
|
|
|
|
Alta-Aurelia
vs.
Southeast Valley
|
12:00 AM CT
|
|
6-3
|
|
|
|
|
Atlantic
vs.
Sioux City East
|
12:00 AM CT
|
|
10-1
|
|
|
|
|
Atlantic
vs.
Lenox
|
12:00 AM CT
|
|
5-0
|
|
|
|
|
Aplington-Parkersburg
vs.
Union Community
|
12:00 AM CT
|
|
13-0
|
|
|
|
|
Bondurant-Farrar
vs.
Creston
|
12:00 AM CT
|
|
14-1
|
|
|
|
|
Boyden-Hull
vs.
Sioux Center
|
12:00 AM CT
|
|
4-1
|
|
|
|
|
Camanche
vs.
Clinton
|
12:00 AM CT
|
|
15-3
|
|
|
|
|
Camanche
vs.
Clinton
|
12:00 AM CT
|
|
6-3
|
|
|
|
|
Cedar Rapids Kennedy
vs.
Estherville Lincoln Central
|
12:00 AM CT
|
|
19-5
|
|
|
|
|
Central Decatur
vs.
Nodaway Valley
|
12:00 AM CT
|
|
5-3
|
|
|
|
|
Chariton
vs.
New London
|
12:00 AM CT
|
|
4-1
|
|
|
|
|
Central Lee
vs.
Estherville Lincoln Central
|
12:00 AM CT
|
|
5-3
|
|
|
|
|
Central Lee
vs.
Prairie
|
12:00 AM CT
|
|
14-2
|
|
|
|
|
Cherokee Washington
vs.
Hinton
|
12:00 AM CT
|
|
8-2
|
|
|
|
|
Clarion-Goldfield-Dows
vs.
St. Edmond
|
12:00 AM CT
|
|
12-6
|
|
|
|
|
Crestwood
vs.
Turkey Valley
|
12:00 AM CT
|
|
17-0
|
|
|
|
|
Davenport North
vs.
Solon
|
12:00 AM CT
|
|
4-2
|
|
|
|
|
Davis County
vs.
Knoxville
|
12:00 AM CT
|
|
2-1
|
|
|
|
|
Dike-New Hartford
vs.
West Marshall
|
12:00 AM CT
|
|
13-2
|
|
|
|
|
Dubuque Hempstead
vs.
Mount Vernon
|
12:00 AM CT
|
|
11-1
|
|
|
|
|
Fairfield
vs.
West Burlington
|
12:00 AM CT
|
|
4-3
|
|
|
|
|
Gilbert
vs.
Greene County
|
12:00 AM CT
|
|
9-6
|
|
|
|
|
Jesup
vs.
Monticello
|
12:00 AM CT
|
|
6-5
|
|
|
|
|
Lisbon
vs.
Northeast
|
12:00 AM CT
|
|
7-1
|
|
|
|
|
Edgewood-Colesburg
vs.
Monticello
|
12:00 AM CT
|
|
10-3
|
|
|
|
|
Forest City
vs.
Lake Mills
|
12:00 AM CT
|
|
6-3
|
|
|
|
|
MVAOCOU
vs.
Pocahontas Area
|
12:00 AM CT
|
|
5-3
|
|
|
|
|
MFL MarMac
vs.
New Hampton
|
12:00 AM CT
|
|
7-0
|
|
|
|
|
Nevada
vs.
Saydel
|
12:00 AM CT
|
|
7-3
|
|
|
|
|
North Polk
vs.
PCM
|
12:00 AM CT
|
|
7-3
|
|
|
|
|
Northwood-Kensett
vs.
Osage
|
12:00 AM CT
|
|
11-1
|
|
|
|
|
Roland-Story
vs.
South Hamilton
|
12:00 AM CT
|
|
2-1
|
|
|
|
|
East Sac County
vs.
Kuemper Catholic
|
12:00 AM CT
|
|
9-3
|
|
|
|
|
Garner Hayfield Ventura
vs.
North Union
|
12:00 AM CT
|
|
12-0
|
|
|
|
|
Humboldt
vs.
Iowa Falls-Alden
|
12:00 AM CT
|
|
4-2
|
|
|
|
|
Lone Tree
vs.
Mid-Prairie
|
12:00 AM CT
|
|
5-3
|
|
|
|
|
Maquoketa Valley
vs.
West Delaware
|
12:00 AM CT
|
|
4-3
|
|
|
|
|
MOC-Floyd Valley
vs.
Okoboji
|
12:00 AM CT
|
|
5-1
|
|
|
|
|
Muscatine
vs.
Solon
|
12:00 AM CT
|
|
6-3
|
|
|
|
|
North Fayette Valley
vs.
West Branch
|
12:00 AM CT
|
|
14-3
|
|
|
|
|
Spirit Lake
vs.
Western Christian
|
12:00 AM CT
|
|
8-1
|
|
|
|
|
Wapsie Valley
vs.
West Delaware
|
12:00 AM CT
|
|
17-0
|
|
|
|