|
|
5:00 PM CT
|
Creston High School |
|
Triangular
|
|
|
|
Denison-Schleswig
vs.
Cherokee Washington
|
5:00 PM CT
|
Denison High School
|
|
|
|
|
|
Sheldon
vs.
Sergeant Bluff-Luton
|
5:00 PM CT
|
Denison High School HS Main Gym
|
66-10
|
|
|
|
|
|
5:00 PM CT
|
Riverside High School |
|
Boys Wrestling Dual @ Riverside
|
|
|
|
|
5:30 PM CT
|
Akron Westfield School |
|
Non-Conference Triangular
|
|
|
|
|
5:30 PM CT
|
Davis County High School High School Gym |
|
DC Triangular
|
|
|
|
Earlham
vs.
Central Decatur
|
5:30 PM CT
|
Earlham High School
|
|
|
|
|
|
|
5:30 PM CT
|
Fort Dodge Senior High School Main Gym |
|
Conference Triangular
|
|
|
|
Missouri Valley
vs.
AHSTW
|
5:30 PM CT
|
Missouri Valley High School
|
|
|
|
|
|
Missouri Valley
vs.
Nodaway Valley
|
5:30 PM CT
|
Missouri Valley High School
|
|
|
|
|
|
|
5:30 PM CT
|
Missouri Valley High School |
|
Quad
|
|
|
|
Missouri Valley
vs.
Audubon
|
5:30 PM CT
|
Missouri Valley High School
|
|
|
|
|
|
AHSTW
vs.
Audubon
|
5:30 PM CT
|
Missouri Valley High School
|
|
|
|
|
|
AHSTW
vs.
Nodaway Valley
|
5:30 PM CT
|
Missouri Valley High School
|
|
|
|
|
|
Audubon
vs.
Nodaway Valley
|
5:30 PM CT
|
Missouri Valley High School
|
|
|
|
|
|
|
5:30 PM CT
|
New Hampton High School Middle School Gym |
|
HS Boys Varsity Triangular
|
|
|
|
Tri-Center
vs.
Riverside
|
5:30 PM CT
|
Riverside High School
|
|
|
|
|
|
Tri-Center
vs.
St. Albert
|
5:30 PM CT
|
Riverside High School
|
|
|
|
|
|
Tri-Center
vs.
Logan-Magnolia
|
5:30 PM CT
|
Riverside High School
|
|
|
|
|
|
Tri-Center
vs.
Red Oak
|
5:30 PM CT
|
Riverside High School
|
|
|
|
|
|
|
5:30 PM CT
|
Southwest Valley High School Activity Center |
|
High School Boys Wrestling Dual
|
|
|
|
BGM
vs.
Belle Plaine
|
6:00 PM CT
|
BGM High School North Gym
|
|
SICL Dual- Parents Night
|
|
|
|
BGM
vs.
North Tama
|
6:00 PM CT
|
BGM High School North Gym
|
|
Non-Conference Dual
|
|
|
|
BGM
vs.
BCLUW/SH Storm
|
6:00 PM CT
|
BGM High School North Gym
|
|
Non-Conference Dual
|
|
|
|
|
6:00 PM CT
|
Central DeWitt Middle School |
|
Double Dual
|
|
|
|
Sigourney Keota
vs.
Colfax-Mingo
|
6:00 PM CT
|
Colfax-Mingo High School
|
45-24
|
|
|
|
|
Sigourney Keota
vs.
English Valleys/Tri County
|
6:00 PM CT
|
Colfax-Mingo High School
|
54-24
|
Colfax-Mingo Boys SICL Tri
|
|
|
|
Denison-Schleswig
vs.
Sheldon
|
6:00 PM CT
|
Denison High School
|
34-33
|
|
|
|
|
Sergeant Bluff-Luton
vs.
Cherokee Washington
|
6:00 PM CT
|
Denison High School HS Main Gym
|
|
|
|
|
|
|
6:00 PM CT
|
East Buchanan Community Schools |
|
|
|
|
|
|
6:00 PM CT
|
Lynnville-Sully High School |
|
Meet
|
|
|
|
MFL MarMac
vs.
Lancaster
|
6:00 PM CT
|
MFL MarMac High School
|
|
|
|
|
|
|
6:00 PM CT
|
North Mahaska High School HS Gym |
|
Montezuma, HLV, New Sharon, & Cardinal
|
|
|
|
|
6:00 PM CT
|
North Polk High School Gym |
|
JV/V Triangular
|
|
|
|
Denison-Schleswig
vs.
Sergeant Bluff-Luton
|
7:00 PM CT
|
Denison High School
|
|
|
|
|
|
Cherokee Washington
vs.
Sheldon
|
7:00 PM CT
|
Denison High School HS Main Gym
|
51-27
|
|
|
|
|
Valley
vs.
Waukee Northwest
|
7:30 PM CT
|
Valley High School
|
|
|
|
|