|
|
12:00 AM CT
|
Brady Street Stadium |
1st - 143
|
IRA DUNSWORTH INVITATIONAL
|
|
|
|
|
4:30 AM CT
|
Hawk Stadium |
1st - 180
|
Cavanaugh Relays 2023
|
|
|
|
|
12:00 PM
|
|
|
Ivan Krumweide
|
|
|
|
|
1:30 PM CT
|
USD Lillibridge Track Complex |
1st - 119
|
Vermillion Booster Club Invitational
|
|
|
|
|
3:30 PM CT
|
Case Field |
|
Demon Relays
|
|
|
|
|
4:00 PM CT
|
Brady Street Stadium |
|
IRA DUNSWORTH INVITATIONAL
|
|
|
|
|
4:00 PM CT
|
Cherokee Washington High School |
1st - 141
|
Lynn Jolly Co-Ed Relays
|
|
|
|
|
4:00 PM CT
|
Clear Creek Amana High School |
|
Jane Astor Relays
|
|
|
|
|
4:00 PM CT
|
Homer High School |
|
Boys track at Homer NE
|
|
|
|
|
4:00 PM CT
|
Homer High School |
|
Ivan Krumiede Invite (Homer, NE)
|
|
|
|
|
4:00 PM CT
|
Lakeview Sports Complex |
1st - 135
|
Centerville Coed Relays
|
|
|
|
|
4:00 PM CT
|
North Mahaska High School |
1st - 148
|
2023 Steve Ehret
|
|
|
|
|
4:00 PM CT
|
Southeast Polk High School |
|
Southeast Polk Invitational
|
|
|
|
|
4:15 PM CT
|
Oskaloosa - Lacey Sports Complex |
1st - 130
|
95th Osky Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
AHSTW Community School |
1st - 155
|
AHSTW High School Co-Ed
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Alburnett Martin Complex |
1st - 232
|
Alburnett Coed Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Baxter - Seales Sport Complex |
1st - 166
|
Bolts Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Clarinda High School |
1st - 176
|
Clarinda HS Boys Meet
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Clarion-Goldfield-Dows High School |
1st - 143
|
Cowboy Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Clarion-Goldfield-Dows Middle School |
1st - 192
|
Cowboy Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Clarke Community Middle/High School Clarke Athletic Complex |
1st - 156
|
Crawford Invitational @ Clarke
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Davenport Brady St. Stadium |
|
Ira Dunsworth
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Dowling Catholic High School |
|
Dowling Catholic Invitational
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Hudson Elementary School |
1st - 138
|
Boys Pirate Relays 1
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Indianola Stadium |
1st - 173
|
Indian Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Lyle Leinbaugh Field |
|
Independence Mustang Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Marshalltown High School |
1st - 191
|
Kenny Dean Invite
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Mike Penning Athletic Complex (MPAC) Mike Penning Athletic Complex |
1st - 172
|
South Hamilton Co-Ed Invitational
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Missouri Valley High School |
1st - 147
|
Big Red Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Nevada High School Cub Stadium |
1st - 198
|
Nevada COED Track Invitational
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Pekin Community High School |
1st - 160
|
Pekin Invitational Track Meet - Boys Only
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Postville High School |
1st - 165
|
2023 Postville Foster-Kiesau Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Spartan Stadium |
1st - 214
|
Spartan Coed Invite
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Tipton City Park |
|
Tiger Relays
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Van Meter School |
1st - 177.5
|
Van Meter Early Bird
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
West Branch High School |
1st - 165
|
West Branch CoEd Invitational
|
|
|
|
|
5:00 PM CT
|
Humboldt High School |
1st - 162
|
Charlie Bunn Relays (Humboldt HS - Boys)
|
|
|
|
|
5:00 PM CT
|
Waverly-Shell Rock Senior High School Go-Hawk Stadium |
1st - 161
|
Dave Sage Relays
|
|
|