Scores
1A - State Track 28th 8
1A - District 9 Qualifying Site 3rd 71
SEISC Meet - South Division 4th 111
Warrior Relays FINAL 0
Drake Relays FINAL 0
Friday, Mar 8
BOYS TRACK & FIELD

Pekin Indoor Track-Field Classic

-
Pekin
-
Albia
-
Baxter
-
Bondurant-Farrar
-
Centerville
-
Collins-Maxwell
-
Cardinal
-
Davis County
-
Eddyville-Blakesburg-Fremont
-
English Valleys
Plus 2 more
3/8 · 4:30 PM CT Pekin Community High School
Monday, Mar 25
BOYS TRACK & FIELD

Ruritan Relays

1
Pekin
2
Sigourney
3
Lone Tree
4
Van Buren County
5
WACO
6
Moravia
7
North Mahaska
8
Tri-County
9
English Valleys
10
Cardinal
3/25 · 4:30 PM CT Pekin Community High School
Thursday, Mar 28
BOYS TRACK & FIELD

Van Buren Invitational

-
Moravia
-
Van Buren County
-
Cardinal
-
Eddyville-Blakesburg-Fremont
-
Keokuk
3/28 · 5:00 PM CT
Tuesday, Apr 2
BOYS TRACK & FIELD

Dennis Anderson Relays

-
Davis County
-
Pekin
-
Eddyville-Blakesburg-Fremont
-
Albia
-
Moravia
-
Moulton-Udell
-
Cardinal
-
Van Buren County
-
English Valleys
-
Twin Cedars
Plus 2 more
4/2 · 4:30 PM CT Davis County High School
Monday, Apr 8
BOYS TRACK & FIELD

Lone Tree Invite

-
Keota
-
Lone Tree
-
WACO
-
Cardinal
-
Hillcrest Academy
-
Highland
-
Columbus
-
Tri-County
-
New London
4/8 · 12:00 AM CT
Tuesday, Apr 9
BOYS TRACK & FIELD

Charger Relays

-
Chariton
-
Mount Ayr
-
Centerville
-
Clarke
-
Creston
-
Albia
-
Martensdale-St Marys
-
Southeast Warren
-
Lamoni
-
Mormon Trail
Plus 5 more
4/9 · 4:30 PM CT Chariton High School
Thursday, Apr 11
BOYS TRACK & FIELD

Denny White Relays

-
Pekin
-
Mount Pleasant
-
Cardinal
-
Centerville
-
Central Lee
-
Clear Creek Amana
-
Danville
-
Fort Madison
-
Fairfield
-
Keokuk
Plus 11 more
4/11 · 4:30 PM CT Mt. Pleasant - Mapleleaf Athletic Complex
Monday, Apr 15
BOYS TRACK & FIELD

Central Lee Hawk Relays

-
Central Lee
-
Keokuk
-
Fort Madison
-
Columbus
-
New London
-
Hillcrest Academy
-
Cardinal
4/15 · 4:30 PM CT Central Lee High School
Tuesday, Apr 16
BOYS TRACK & FIELD

WARRIOR Relays

-
WACO
-
Albia
-
Cardinal
-
Central Lee
-
Danville
-
Louisa-Muscatine
-
Lone Tree
-
Sigourney
-
Van Buren County
-
Winfield-Mt Union
Plus 2 more
4/16 · 5:00 PM CT WACO High School
Thursday, Apr 18
BOYS TRACK & FIELD

WMU

-
WACO
-
Winfield-Mt Union
-
New London
-
West Burlington
-
Cardinal
-
Columbus
-
Danville
-
Lone Tree
4/18 · 4:00 PM CT Winfield - Mt. Union Community School
Tuesday, Apr 23
BOYS TRACK & FIELD

SAVAGE RELAYS

1
Pekin
2
Cardinal
3
Sigourney
4
Winfield-Mt Union
5
WACO
6
North Mahaska
7
BGM
8
Keota
9
Highland
10
Tri-County
4/23 · 12:00 AM CT Sigourney High School
Friday, Apr 26
BOYS TRACK & FIELD

Bob Gerard Relays

-
Cardinal
-
Melcher-Dallas
-
Moravia
-
Pekin
-
Twin Cedars
-
Van Buren County
-
Moulton-Udell
4/26 · 4:30 PM CT Cardinal High School
Saturday, Apr 27
BOYS TRACK & FIELD

Drake Relays

-
Cardinal
4/27 · 10:00 AM CT Drake Stadium
Monday, Apr 29
BOYS TRACK & FIELD

Warrior Relays

-
Central Lee
-
Pekin
-
Van Buren County
-
Albia
-
Cardinal
-
New London
-
Eddyville-Blakesburg-Fremont
4/29 · 12:00 AM CT Van Buren High School
Thursday, May 2
BOYS TRACK & FIELD

SEISC Meet - South Division

1
West Burlington
2
New London
3
Danville
4
Cardinal
5
Van Buren County
6
WACO
7
Central Lee
5/2 · 4:00 PM CT Cardinal High School
Friday, May 10
BOYS TRACK & FIELD

1A - District 9 Qualifying Site

1
Pekin
2
Lynnville-Sully
3
Cardinal
4
Winfield-Mt Union
5
Sigourney
6
HLV
7
North Mahaska
8
New London
9
WACO
10
BGM
Plus 4 more
5/10 · 4:00 PM CT Sigourney High School
Thursday, May 16
BOYS TRACK & FIELD

1A - State Track

1
George-Little Rock
2
St. Albert
3
Calamus-Wheatland
4
Lynnville-Sully
5
St. Edmond
6
BCLUW
7
Central Decatur
8
Pekin
9
Hudson
10