|
Waukee Northwest
vs.
Dowling Catholic
|
12:07 AM CT
|
Northwest High School
|
3-1 (25-15, 27-25, 17-25, 25-22)
|
Conference
|
|
|
|
Perry
vs.
Saydel
|
4:00 AM CT
|
Perry High School
|
2-1 (17-25, 25-15, 15-11)
|
Perry Invitational
|
|
|
|
|
4:10 PM CT
|
Cedar Falls High School |
|
Varsity Quad
|
|
|
|
Cedar Falls
vs.
Mason City
|
4:15 PM CT
|
Cedar Falls High School Main Gym
|
2-0 (25-9, 25-14)
|
|
|
|
|
Perry
vs.
Des Moines Hoover
|
4:30 PM CT
|
Perry High School
|
2-0 (25-13, 25-12)
|
Perry Invitational
|
|
|
|
|
4:30 PM CT
|
Perry High School |
|
Jayette Varsity Tournament
|
|
|
|
AGWSR
vs.
Grundy Center
|
5:00 PM CT
|
AGWSR High School
|
2-0 (25-20, 25-19)
|
NICL Tournament
|
|
|
|
Aplington-Parkersburg
vs.
Oelwein
|
5:00 PM CT
|
Aplington-Parkersburg High School
|
2-0 (25-11, 25-12)
|
NICL Conference Tournament
|
|
|
|
Hudson
vs.
Jesup
|
5:00 PM CT
|
Hudson Elementary School Competition Gym
|
2-0 ()
|
NICL Tourney Day 2
|
|
|
|
Kee
vs.
Clayton Ridge
|
5:00 PM CT
|
Kee High School
|
3-0 (25-16, 25-11, 25-16)
|
|
|
|
|
Parkview Christian
vs.
Heartland Christian
|
5:00 PM CT
|
Omaha Brownell Talbot High School
|
2-0 (25-20, 25-18)
|
|
|
|
|
Des Moines North
vs.
Saydel
|
5:00 PM CT
|
Perry High School
|
2-0 (25-7, 25-23)
|
|
|
|
|
Turkey Valley
vs.
Postville
|
5:00 PM CT
|
Turkey Valley Community School
|
3-0 (25-16, 25-11, 25-14)
|
|
|
|
|
Wapsie Valley
vs.
Denver
|
5:00 PM CT
|
Wapsie Valley High School
|
2-0 (29-27, 25-23)
|
NICL Conference Tournament - Semifinal
|
|
|
|
Waterloo East
vs.
West Delaware
|
5:15 PM CT
|
Cedar Falls High School Main Gym
|
2-0 (25-11, 25-12)
|
|
|
|
|
Maquoketa Valley
vs.
Alburnett
|
5:15 PM CT
|
Maquoketa Valley High School
|
3-1 (22-25, 25-5, 25-15, 25-21)
|
Conf. Senior Night
|
|
|
|
Marquette Catholic
vs.
Midland
|
5:15 PM CT
|
Marquette High School
|
3-1 (25-15, 24-26, 25-13, 25-21)
|
|
|
|
|
North Linn
vs.
Central City
|
5:15 PM CT
|
North Linn High School
|
3-1 (25-19, 19-25, 25-22, 25-23)
|
|
|
|
|
Prince of Peace
vs.
Calamus-Wheatland
|
5:15 PM CT
|
Prince of Peace O'Donnell Sports Center
|
3-2 (25-22, 25-27, 19-25, 25-23, 15-4)
|
|
|
|
|
Grundy Center
vs.
Sumner-Fredericksburg
|
5:30 PM CT
|
AGWSR High School
|
|
Conference Tournament TBD
|
|
|
|
Belle Plaine
vs.
HLV
|
5:30 PM CT
|
Belle Plaine High School
|
3-2 (25-22, 16-25, 25-20, 15-25, 15-12)
|
|
|
|
|
East Union
vs.
Bedford
|
5:30 PM CT
|
East Union Community School Main Gym
|
2-0 (30-28, 25-17)
|
|
|
|
|
Keota
vs.
Lynnville-Sully
|
5:30 PM CT
|
Lynnville-Sully High School
|
|
|
|
|
|
Lynnville-Sully
vs.
Keota
|
5:30 PM CT
|
Lynnville-Sully High School
|
3-1 (11-25, 25-16, 25-19, 25-12)
|
Senior Night & Youth Night
|
|
|
|
Montezuma
vs.
Iowa Valley
|
5:30 PM CT
|
Montezuma High School
|
3-2 (25-22, 22-25, 17-25, 26-24, 15-8)
|
|
|
|
|
Moulton-Udell
vs.
Melcher-Dallas
|
5:30 PM CT
|
Moulton-Udell High School
|
3-0 (25-19, 25-12, 25-18)
|
|
|
|
|
Newell-Fonda
vs.
Bishop Garrigan
|
5:30 PM CT
|
Newell-Fonda Community School
|
3-0 (25-13, 25-11, 25-16)
|
Senior Night
|
|
|
|
South Central Calhoun
vs.
East Sac County
|
5:30 PM CT
|
South Central Calhoun High School
|
|
JVR - JV - Var
|
|
|
|
Storm Lake
vs.
Emmetsburg
|
5:30 PM CT
|
Storm Lake High School
|
3-0 (25-18, 25-16, 25-23)
|
|
|
|
|
West Burlington
vs.
Van Buren County
|
5:30 PM CT
|
West Burlington High School
|
3-0 (25-16, 25-5, 25-7)
|
|
|
|
|
Gladbrook-Reinbeck
vs.
Columbus Catholic
|
5:45 PM CT
|
Hudson Elementary School Competition Gym
|
2-0 (25-23, 25-19)
|
NICL Conference Tournament
|
|
|
|
South Hardin
vs.
Sumner-Fredericksburg
|
6:00 PM CT
|
AGWSR High School
|
2-0 (25-15, 25-17)
|
|
|
|
|
East Marshall
vs.
Oelwein
|
6:00 PM CT
|
Aplington-Parkersburg High School
|
2-0 (25-23, 25-16)
|
NICL Conference Tournament
|
|
|
|
Coon Rapids-Bayard
vs.
Paton-Churdan
|
6:00 PM CT
|
Coon Rapids-Bayard High School
|
3-0 (25-22, 25-15, 25-16)
|
Senior Night
|
|
|
|
Glidden-Ralston
vs.
Ar-We-Va
|
6:00 PM CT
|
Glidden-Ralston High School Glidden-Ralston High School
|
3-0 (25-17, 25-16, 25-17)
|
PACK THE GYM NIGHT - JV2/JV/VARSITY
|
|
|
|
Columbus Catholic
vs.
Jesup
|
6:00 PM CT
|
Hudson Elementary School Competition Gym
|
2-1 (22-25, 25-19, 15-3)
|
NICL Conference Tournament - Night 2
|
|
|
|
Logan-Magnolia
vs.
Audubon
|
6:00 PM CT
|
Logan Magnolia Community Schools
|
3-0 (25-22, 26-24, 25-20)
|
|
|
|
|
Des Moines North
vs.
Des Moines Hoover
|
6:00 PM CT
|
Perry High School
|
2-0 (25-18, 25-13)
|
|
|
|
|
North Tama
vs.
Valley Lutheran
|
6:00 PM CT
|
Tripoli High School
|
3-0 (25-2, 25-5, 25-2)
|
Triangular with Tripoli
|
|
|
|
Whiting
vs.
Walthill
|
6:00 PM CT
|
Walthill High School
|
3-0 (25-19, 25-9, 25-14)
|
|
|
|
|
Union Community
vs.
Dike-New Hartford
|
6:00 PM CT
|
Wapsie Valley High School
|
2-0 (25-21, 25-19)
|
NICL Conference Tournament - Semifinal
|
|
|
|
Woodbine
vs.
Exira-EHK
|
6:00 PM CT
|
Woodbine High School HS Gym
|
3-2 (25-16, 25-23, 23-25, 18-25, 15-12)
|
Pink Out Night!
|
|
|
|
Xavier
vs.
Wahlert Catholic
|
6:00 PM CT
|
Xavier High School
|
3-0 (25-16, 25-20, 26-24)
|
|
|
|
|
Cedar Falls
vs.
Waterloo East
|
6:15 PM CT
|
Cedar Falls High School Main Gym
|
2-0 (25-15, 25-7)
|
Senior Night Recognition @ 6:05 PM
|
|
|
|
Denison-Schleswig
vs.
Glenwood
|
6:15 PM CT
|
Denison High School
|
3-0 (25-18, 25-18, 25-6)
|
|
|
|
|
Bedford
vs.
Diagonal
|
6:15 PM CT
|
East Union Community School Main Gym
|
2-1 (25-17, 23-25, 15-5)
|
|
|
|
|
Davenport North
vs.
Clinton
|
6:30 PM CT
|
Davenport North High School
|
3-0 (25-21, 25-8, 25-23)
|
Senior Night
|
|
|
|
Hillcrest Academy
vs.
Lone Tree
|
6:30 PM CT
|
Hillcrest Academy
|
3-0 (25-18, 25-21, 25-20)
|
|
|
|
|
Nevada
vs.
Greene County
|
6:30 PM CT
|
Nevada High School Fieldhouse
|
3-0 (25-15, 25-18, 25-18)
|
|
|
|
|
Perry
vs.
Des Moines North
|
6:30 PM CT
|
Perry High School
|
2-1 (25-16, 17-25, 15-6)
|
Perry Invitational
|
|
|
|
Roland-Story
vs.
PCM
|
6:30 PM CT
|
Roland-Story High School North Gym
|
3-0 (25-13, 25-19, 25-22)
|
Senior Recognition Night
|
|
|
|
Roland-Story
vs.
PCM
|
6:30 PM CT
|
Roland-Story High School North Gym
|
|
|
|
|
|
South Hamilton
vs.
West Marshall
|
6:30 PM CT
|
South Hamilton High School
|
3-0 (25-18, 25-10, 25-17)
|
|
|
|
|
Van Meter
vs.
Ogden
|
6:30 PM CT
|
Van Meter School
|
3-0 (25-12, 25-11, 25-13)
|
Senior night
|
|
|
|
Okoboji
vs.
Boyden-Hull
|
6:45 PM CT
|
Okoboji High School
|
3-0 (25-17, 25-16, 25-20)
|
|
|
|
|
Sibley-Ocheyedan
vs.
Central Lyon
|
6:45 PM CT
|
Sibley-Ocheyedan High School
|
3-1 (26-28, 25-15, 25-11, 25-14)
|
|
|
|
|
South Hardin
vs.
AGWSR
|
7:00 PM CT
|
AGWSR High School
|
2-1 (15-25, 25-15, 15-11)
|
|
|
|
|
Aplington-Parkersburg
vs.
East Marshall
|
7:00 PM CT
|
Aplington-Parkersburg High School
|
2-0 (25-16, 25-6)
|
NICL Conference Tournament
|
|
|
|
Baxter
vs.
GMG
|
7:00 PM CT
|
Baxter High School
|
3-0 (25-19, 25-11, 25-21)
|
Fresh 5:30; JV 6:00; Varsity 7:00 —-Senior Night
|
|
|
|
BGM
vs.
Tri-County
|
7:00 PM CT
|
BGM High School
|
3-1 (25-13, 18-25, 25-18, 25-7)
|
Parents Night
|
|
|
|
Boyer Valley
vs.
West Harrison
|
7:00 PM CT
|
Boyer Valley Middle/High School Gym
|
3-0 (25-19, 25-10, 25-22)
|
Senior Night & Pink Out
|
|
|
|
Cherokee Washington
vs.
Sioux City West
|
7:00 PM CT
|
Cherokee Washington High School
|
3-0 (25-13, 25-14, 25-13)
|
Match
|
|
|
|
ADM
vs.
Dallas Center-Grimes
|
7:00 PM CT
|
Dallas Center-Grimes Meadows
|
3-0 (25-22, 25-9, 25-17)
|
Cancer Awareness Match
|
|
|
|
Don Bosco
vs.
Dunkerton
|
7:00 PM CT
|
Don Bosco High School
|
3-0 (25-14, 25-15, 25-15)
|
|
|
|
|
East Union
vs.
Diagonal
|
7:00 PM CT
|
East Union Community School Main Gym
|
2-1 (17-25, 28-26, 15-7)
|
|
|
|
|
Essex
vs.
East Atchison
|
7:00 PM CT
|
Essex Junior-Senior High School
|
3-0 (25-7, 25-7, 25-15)
|
|
|
|
|
Spirit Lake
vs.
Estherville Lincoln Central
|
7:00 PM CT
|
Estherville-LC High School
|
3-1 (25-18, 25-21, 23-25, 25-13)
|
|
|
|
|
Garner Hayfield Ventura
vs.
Rockford
|
7:00 PM CT
|
Garner-Hayfield-Ventura High School
|
3-0 (26-24, 25-11, 25-16)
|
|
|
|
|
Akron-Westfield
vs.
Harris-Lake Park
|
7:00 PM CT
|
Harris-Lake Park Jr-Sr High School
|
3-0 (25-20, 25-9, 25-8)
|
|
|
|
|
Hinton
vs.
West Sioux
|
7:00 PM CT
|
Hinton High School
|
3-0 (25-12, 25-9, 25-10)
|
Senior Night/Parents Night
|
|
|
|
Lawton-Bronson
vs.
Woodbury Central
|
7:00 PM CT
|
Lawton-Bronson High School
|
3-0 (25-12, 25-6, 25-15)
|
|
|
|
|
MMCRU
vs.
Gehlen Catholic
|
7:00 PM CT
|
MMCRU Middle School
|
3-0 (25-9, 25-18, 25-20)
|
|
|
|
|
MOC-Floyd Valley
vs.
Rock Valley
|
7:00 PM CT
|
MOC-Floyd Valley High School New Gym
|
3-1 (21-25, 25-9, 25-19, 25-18)
|
|
|
|
|
Moravia
vs.
Wayne
|
7:00 PM CT
|
Moravia High School
|
3-0 (25-23, 25-22, 25-22)
|
Senior Night, Breast Cancer Awareness Night
|
|
|
|
Siouxland Christian
vs.
MVAOCOU
|
7:00 PM CT
|
MVAOCOU High School
|
3-0 (27-25, 25-23, 25-21)
|
|
|
|
|
Nodaway Valley
vs.
Martensdale-St Marys
|
7:00 PM CT
|
Nodaway Valley High School High School Gym
|
3-1 (25-19, 17-25, 25-22, 25-23)
|
Pink Out Night, Senior Night
|
|
|
|
North Union
vs.
Belmond-Klemme
|
7:00 PM CT
|
North Union High School
|
3-1 (25-21, 14-25, 27-25, 25-12)
|
|
|
|
|
Northeast
vs.
Monticello
|
7:00 PM CT
|
Northeast Community School
|
3-0 (25-21, 25-20, 25-14)
|
Senior Night
|
|
|
|
Pocahontas Area
vs.
Manson-NW Webster
|
7:00 PM CT
|
Pocahontas Area High School
|
3-1 (23-25, 29-27, 25-22, 25-14)
|
Senior Night
|
|
|
|
Sioux Center
vs.
Sheldon
|
7:00 PM CT
|
Sioux Center High School
|
3-1 (25-19, 23-25, 25-18, 25-12)
|
|
|
|
|
Sioux Central
vs.
Storm Lake St. Mary's
|
7:00 PM CT
|
Sioux Central High School
|
3-1 (25-21, 23-25, 25-10, 25-18)
|
|
|
|
|
Sioux City East
vs.
Sergeant Bluff-Luton
|
7:00 PM CT
|
Sioux City East High School
|
3-2 (22-25, 25-19, 25-23, 22-25, 15-5)
|
|
|
|
|
Tripoli
vs.
North Tama
|
7:00 PM CT
|
Tripoli High School
|
2-1 (24-26, 26-24, 15-12)
|
Triangular with Valley Lutheran
|
|
|
|
Tripoli
vs.
Valley Lutheran
|
7:00 PM CT
|
Tripoli High School
|
2-0 (25-7, 25-8)
|
|
|
|
|
Wapsie Valley
vs.
Union Community
|
7:00 PM CT
|
Wapsie Valley High School
|
2-1 (25-20, 23-25, 15-8)
|
NICL Conference Tournament - 3rd Place Match
|
|
|
|
Winfield-Mt Union
vs.
Pekin
|
7:00 PM CT
|
Winfield - Mt. Union Community School
|
3-0 (25-12, 25-8, 25-21)
|
Senior Night
|
|
|
|
Mason City
vs.
West Delaware
|
7:05 PM CT
|
Cedar Falls High School Main Gym
|
2-0 (25-4, 25-17)
|
|
|
|
|
Anamosa
vs.
Beckman Catholic
|
7:15 PM CT
|
Anamosa High School
|
3-0 (25-13, 25-18, 25-14)
|
Conference - Senior Night
|
|
|
|
Atlantic
vs.
Winterset
|
7:15 PM CT
|
Atlantic High School Gym
|
3-2 (25-13, 17-25, 25-19, 19-25, 15-13)
|
|
|
|
|
Bellevue
vs.
Cascade
|
7:15 PM CT
|
Bellevue Middle + High School
|
3-2 (28-26, 23-25, 23-25, 26-24, 16-14)
|
Senior Night
|
|
|
|
Clarinda
vs.
Red Oak
|
7:15 PM CT
|
Clarinda High School
|
3-1 (25-20, 22-25, 25-22, 25-21)
|
|
|
|
|
Collins-Maxwell
vs.
Colo-Nesco
|
7:15 PM CT
|
Collins-Maxwell High School
|
3-1 (26-24, 21-25, 25-20, 25-23)
|
|
|
|
|
Fort Madison
vs.
New London
|
7:15 PM CT
|
Fort Madison High School Fort Madison High School Main Gym
|
3-0 (25-12, 25-10, 25-8)
|
|
|
|
|
George-Little Rock
vs.
West Lyon
|
7:15 PM CT
|
George Little Rock Community School
|
3-0 (25-7, 25-15, 25-18)
|
Pink Out
|
|
|
|
Interstate 35
vs.
West Central Valley
|
7:15 PM CT
|
I-35 High School
|
3-1 (29-27, 22-25, 25-9, 25-20)
|
Senior Night
|
|
|
|
Regina Catholic
vs.
Mid-Prairie
|
7:15 PM CT
|
Iowa City Regina High School
|
3-0 (25-19, 25-22, 25-13)
|
Senior Night
|
|
|
|
Maquoketa
vs.
Camanche
|
7:15 PM CT
|
Maquoketa High School
|
3-0 (25-13, 25-15, 25-19)
|
Senior Night
|
|
|
|
North Fayette Valley
vs.
Central Elkader
|
7:15 PM CT
|
North Fayette Valley High School
|
3-1 (21-25, 25-14, 25-15, 25-17)
|
|
|
|
|
Shenandoah
vs.
Lewis Central
|
7:15 PM CT
|
Shenandoah High School
|
3-0 (25-15, 25-20, 25-16)
|
|
|
|
|
St. Albert
vs.
Creston
|
7:15 PM CT
|
St. Albert Catholic Schools
|
3-0 (25-14, 25-19, 25-20)
|
|
|
|
|
Wilton
vs.
West Branch
|
7:15 PM CT
|
West Branch High School
|
3-0 (25-23, 25-16, 25-22)
|
Senior Night
|
|
|
|
West Liberty
vs.
Durant
|
7:15 PM CT
|
West Liberty High School
|
3-0 (25-9, 25-21, 25-9)
|
Senior Night
|
|
|
|
Alta-Aurelia
vs.
GTRA
|
7:30 PM CT
|
Alta-Aurelia High School
|
3-0 (25-7, 25-16, 25-18)
|
|
|
|
|
Ankeny Centennial
vs.
Southeast Polk
|
7:30 PM CT
|
Ankeny Centennial High School
|
3-0 (25-22, 25-16, 25-6)
|
|
|
|
|
Ankeny Christian
vs.
Des Moines Roosevelt
|
7:30 PM CT
|
Ankeny Christian Academy
|
3-0 (25-19, 25-15, 25-21)
|
JV, Varsity
|
|
|
|
Clarion-Goldfield-Dows
vs.
Algona
|
7:30 PM CT
|
Clarion-Goldfield-Dows High School
|
3-0 (25-13, 25-19, 25-19)
|
Senior Night
|
|
|
|
Janesville
vs.
Clarksville
|
7:30 PM CT
|
Clarksville High School
|
3-1 (22-25, 25-15, 25-20, 25-15)
|
|
|
|
|
Columbus
vs.
WACO
|
7:30 PM CT
|
Columbus High School
|
3-0 (25-8, 25-13, 25-18)
|
|
|
|
|
East Buchanan
vs.
Edgewood-Colesburg
|
7:30 PM CT
|
Edgewood-Colesburg Jr Sr High
|
3-1 (25-14, 25-27, 25-19, 26-24)
|
Pink Night
|
|
|
|
Highland
vs.
Louisa-Muscatine
|
7:30 PM CT
|
Highland High School Highland High School
|
3-0 (25-11, 25-17, 25-14)
|
Cancer Awareness Night
|
|
|
|
Danville
vs.
Holy Trinity Catholic
|
7:30 PM CT
|
Holy Trinity Catholic Schools
|
3-0 (25-13, 25-15, 25-16)
|
|
|
|
|
Humboldt
vs.
Iowa Falls-Alden
|
7:30 PM CT
|
Humboldt High School
|
3-0 (25-10, 25-12, 25-6)
|
|
|
|
|
MFL MarMac
vs.
West Central
|
7:30 PM CT
|
MFL MarMac High School
|
3-2 (19-25, 25-17, 25-16, 26-28, 15-11)
|
|
|
|
|
Underwood
vs.
Missouri Valley
|
7:30 PM CT
|
Missouri Valley High School
|
3-0 (25-12, 25-18, 25-22)
|
|
|
|
|
Mount Ayr
vs.
East Mills
|
7:30 PM CT
|
Mount Ayr High School
|
3-0 (25-12, 25-11, 25-11)
|
|
|
|
|
North Cedar
vs.
Lisbon
|
7:30 PM CT
|
North Cedar Jr / Sr High School
|
3-1 (25-5, 27-29, 25-20, 25-19)
|
|
|
|
|
Brownell-Talbot
vs.
Heartland Christian
|
7:30 PM CT
|
Omaha Brownell Talbot High School
|
2-0 (25-19, 25-15)
|
|
|
|
|
Remsen St. Mary's
vs.
Trinity Christian
|
7:30 PM CT
|
Remsen St. Mary's High School
|
3-0 (25-18, 25-14, 25-20)
|
|
|
|
|
Riverside
vs.
IKM-Manning
|
7:30 PM CT
|
Riverside High School
|
3-0 (25-14, 25-18, 25-6)
|
Senior Night
|
|
|
|
Ridge View
vs.
West Monona
|
7:30 PM CT
|
Schaller-Crestland School
|
3-0 (25-23, 25-21, 25-15)
|
|
|
|
|
South Central Calhoun
vs.
East Sac County
|
7:30 PM CT
|
South Central Calhoun High School
|
3-0 (25-18, 25-16, 25-21)
|
|
|
|
|
West Bend-Mallard
vs.
Southeast Valley
|
7:30 PM CT
|
Southeast Valley High School
|
3-1 (25-20, 11-25, 25-21, 25-15)
|
|
|
|
|
St. Edmond
vs.
Clear Lake
|
7:30 PM CT
|
St. Edmond Catholic K-12 School St. Edmond Catholic K-12 School
|
3-0 (25-15, 25-12, 25-23)
|
|
|
|
|
Starmont
vs.
Springville
|
7:30 PM CT
|
Starmont High School
|
3-0 (25-8, 25-8, 25-11)
|
Pink Night
|
|
|
|
Treynor
vs.
Tri-Center
|
7:30 PM CT
|
Treynor Community School
|
3-0 (25-17, 25-13, 25-8)
|
Senior Night
|
|
|
|
Urbandale
vs.
Ankeny
|
7:30 PM CT
|
Urbandale High School South Gym
|
3-0 (25-14, 25-13, 25-13)
|
|
|
|
|
Valley
vs.
Waukee
|
7:30 PM CT
|
Valley High School Field House
|
3-0 (25-16, 25-22, 25-13)
|
Senior Night
|
|
|
|
Webster City
vs.
Hampton-Dumont-CAL
|
7:30 PM CT
|
Webster City High School
|
3-0 (25-13, 25-22, 25-7)
|
Pink Out Game
|
|
|
|
Dike-New Hartford
vs.
Denver
|
7:45 PM CT
|
Wapsie Valley High School
|
2-0 (25-20, 25-15)
|
NICL Conference Tournament - Championship
|
|
|
|
Cedar Falls
vs.
West Delaware
|
7:55 PM CT
|
Cedar Falls High School Main Gym
|
2-1 (23-25, 25-15, 15-13)
|
|
|
|
|
Grundy Center
vs.
Sumner-Fredericksburg
|
8:00 PM CT
|
AGWSR High School
|
2-0 (26-24, 28-26)
|
NICL Tournament
|
|
|
|
Hudson
vs.
Gladbrook-Reinbeck
|
8:00 PM CT
|
Hudson Elementary School Competition Gym
|
2-0 (25-14, 25-22)
|
NICL Tourney Day 2
|
|
|
|
Mason City
vs.
Waterloo East
|
8:45 PM CT
|
Cedar Falls High School Main Gym
|
2-0 (25-13, 25-23)
|
|
|
|