Rk | Team | Event | 1600D |
---|---|---|---|
1 |
Class 3A - Mississippi Athletic Mary Grace Carroll, Rachel Jennings, Mallory King, Joy Ripslinger |
Thu May 7 |
4:08.45 |
2 |
|
Thu Apr 30 |
H 4:14.24 |
3 |
|
Sat May 23 |
4:16.19 |
4 |
Class 3A - WaMaC-West Brittni Gilbert, Brianna Dellamuth, Melissa Miller, Julie Hollensbe |
Thu May 14 |
4:18.49 |
5 |
Class 3A - Mississippi Valley-Valley Ana Gall, Anna Sherman, Abby Denlinger, Jade Romagna |
Thu May 14 |
4:18.69 |
6 |
|
Fri May 22 |
4:19.41 |
7 |
|
Thu May 14 |
H 4:19.94 |
8 |
|
Thu May 21 |
4:20.12 |
9 |
|
Thu May 14 |
4:20.41 |
10 |
|
Fri May 1 |
H 4:20.88 |
11 |
|
Thu May 21 |
4:20.90 |
12 |
|
Thu Apr 30 |
4:23.20 |
13 |
|
Thu Apr 30 |
4:24.13 |
14 |
|
Fri May 1 |
4:24.63 |
15 |
Class 3A - Southeast Sarah Steffensmeier, Kamryn Bailey, Brett Schneider, Allison Sporkman |
Mon May 4 |
H 4:24.99 |
16 |
|
Thu Apr 30 |
4:25.22 |
17 |
|
Sat Apr 11 |
4:27.23 |
18 |
|
Thu May 7 |
H 4:28.22 |
19 |
|
Mon Apr 27 |
H 4:28.26 |
20 |
|
Thu Apr 30 |
4:29.12 |
21 |
Class 3A - Siouxland Regan Rowenhorst, Riley Rowenhorst, Daphne Heimensen, Jaycee Vander Berg |
Thu Apr 16 |
4:29.44 |
22 |
|
Thu Apr 30 |
4:30.38 |
23 |
|
Tue Apr 28 |
4:30.49 |
24 |
|
Mon May 4 |
4:30.95 |
25 |
|
Thu May 7 |
4:31.75 |
26 |
Class 3A - Mississippi Valley-Mississippi Jenna Schwach, Kiana Stanek, Sydney Oakley, Emiko Coffey |
Tue Apr 14 |
4:32.22 |
27 |
|
Mon May 4 |
H 4:32.67 |
28 |
Class 3A - Little Hawkeye Abby Weddle, Brooke Kramer, Jenna Borchers, Tatum Jorgensen |
Mon Apr 13 |
4:32.80 |
29 |
|
Mon May 4 |
4:32.91 |
30 |
|
Mon May 4 |
H 4:33.33 |
31 |
|
Thu Apr 30 |
4:33.53 |
32 |
Class 3A - WaMaC-West Katelyn Banning, Karley Jaynes, Payton Hasleiet, Jordan Van Vors |
Mon Apr 27 |
4:34.12 |
33 |
|
Tue Apr 28 |
H 4:34.35 |
34 |
Class 3A - Missouri River Debi Hiserote, Gabrielle Olszewski, Rachel Fields, Breanna TenHulzen |
Thu May 14 |
4:34.38 |
35 |
|
Thu Apr 16 |
4:34.66 |
36 |
|
Tue Mar 31 |
H 4:35.63 |
37 |
Class 3A - Southeast |
Thu May 7 |
4:35.84 |
38 |
Class 3A - Hawkeye Ten Whitney Redler, Nicole Goshorn, Cheyanne Light, Payten Hoegh |
Mon Apr 27 |
4:36.30 |
39 |
|
Thu Apr 23 |
4:36.51 |
40 |
|
Sat Apr 18 |
4:37.00 |
41 |
Class 3A - North Iowa Cedar-East Anna Garwood, Megan Hudson, Laryn Ewoldt, Brooke Thiele |
Thu Apr 16 |
4:37.24 |
42 |
Class 3A - Lakes |
Mon May 4 |
H 4:38.08 |
43 |
|
Thu May 14 |
H 4:38.44 |
44 |
|
Sat Apr 11 |
4:38.74 |
45 |
|
Fri Apr 24 |
4:39.04 |
46 |
Class 3A - North Central |
Thu Apr 30 |
H 4:39.77 |
47 |
|
Thu May 7 |
4:40.03 |
48 |
|
Thu May 14 |
4:40.19 |
49 |
|
Sat Mar 21 |
4:41.31 |
50 |
|
Sat May 9 |
4:42.27 |