1 | 2 | 3 | T | |
18 | 21 | 22 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |
1 | 2 | 3 | T | |
26 | 25 | 25 | 3 | |
24 | 23 | 19 | 0 |
JV starts at 5:30 followed by Varsity
1 | 2 | 3 | 4 | T | |
25 | 25 | 22 | 21 | 1 | |
27 | 14 | 25 | 25 | 3 |
JH, JV, V (JH starts @ 4:30)
1 | 2 | 3 | T | |
4 | 11 | 14 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |
C, JV, V (C starts @ 5:00)
1 | 2 | 3 | T | |
18 | 18 | 13 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |
Triangular (Newell and Tiospaye Topa)
1 | 2 | 3 | T | |
8 | 16 | 15 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |
Lemmon & Tiospaye Topa Triangular
1 | 2 | 3 | 4 | T | |
27 | 25 | 13 | 21 | 1 | |
29 | 16 | 25 | 25 | 3 |
1 | 2 | T | |
25 | 25 | 2 | |
15 | 8 | 0 |
1 | 2 | T | |
26 | 25 | 2 | |
24 | 19 | 0 |
Ipswich Tournament - Varsity
1 | 2 | T | |
MIL | 25 | 25 | 2 |
20 | 16 | 0 |
Ipswich Tourney
1 | 2 | 3 | T | |
25 | 25 | 16 | 1 | |
27 | 22 | 25 | 2 |
Kids night!
1 | 2 | 3 | T | |
13 | 16 | 22 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |
LMC Tourney
1 | 2 | T | |
25 | 25 | 2 | |
20 | 23 | 0 |
LMC Tourney
1 | 2 | T | |
13 | 15 | 0 | |
25 | 25 | 1 |
LMC
1 | 2 | T | |
25 | 25 | 2 | |
22 | 19 | 0 |
LMC Tourney
1 | 2 | 3 | T | |
30 | 8 | 25 | 2 | |
28 | 25 | 15 | 1 |
1 | 2 | 3 | T | |
20 | 15 | 18 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |
jv starts at 4pm
1 | 2 | 3 | T | |
20 | 22 | 17 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |
JV, V (JV starts @ 5:30)
1 | 2 | 3 | T | |
6 | 9 | 15 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |
C/JV/V (C starts at 4:30)
1 | 2 | 3 | 4 | T | |
25 | 23 | 23 | 1 | 1 | |
19 | 25 | 25 | 25 | 3 |
C/JV/V (C starts at 4:30)
1 | 2 | 3 | T | |
17 | 25 | 22 | 0 | |
25 | 27 | 25 | 3 |
Douglas Tourney
1 | 2 | T | |
25 | 25 | 2 | |
21 | 13 | 0 |
Pool Play - DHS Invitational
1 | 2 | T | |
7 | 19 | 0 | |
25 | 25 | 2 |
Pool Play - DHS Invitational
1 | 2 | T | |
20 | 22 | 0 | |
25 | 25 | 2 |
Bracket Play #3 vs #6
1 | 2 | T | |
25 | 25 | 2 | |
17 | 20 | 0 |
C, JV, V (C starts @ 5:00)
1 | 2 | 3 | 4 | T | |
25 | 24 | 18 | 16 | 1 | |
16 | 26 | 25 | 25 | 3 |
1 | 2 | 3 | 4 | T | |
25 | 22 | 11 | 17 | 1 | |
11 | 25 | 25 | 25 | 3 |
1 | 2 | 3 | T | |
25 | 25 | 25 | 3 | |
9 | 8 | 21 | 0 |
Class B - Region 8 Quarterfinal
1 | 2 | 3 | T | |
26 | 12 | 13 | 0 | |
28 | 25 | 25 | 3 |
Class B - Region 8 Semifinal
1 | 2 | 3 | 4 | T | |
25 | 19 | 25 | 25 | 3 | |
18 | 25 | 17 | 20 | 1 |
Class B - SoDak 16
1 | 2 | 3 | T | |
11 | 16 | 11 | 0 | |
25 | 25 | 25 | 3 |